بررسی محصولات

ZAU برای کنسول‌های نسل نهمی معرفی شد • دیجی‌کالا مگ

معرفی بازی Tales of Kenzera: Zau

[ad_1]

شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) برای مدت زیادی است که یک بازی جدید منتشر نکرده است. حال این شرکت اعلام کرده که در حال همکاری با شرکت Surgent بوده تا بازی افسانه کنزرا: زائو (Tales of Kenzera: ZAU) را عرضه کند. این یک بازی پلتفرمر ساید اسکرولینگ بوده و در سال ۲۰۲۳ میلادی عرضه خواهد شد.

بازی افسانه کنزرا در سبک اکشن و ماجراجویی بوده که حالت ساید اسکرولینگ دارد. به این معنا که محیط بازی در حالت سه بعدی قرار نداشته و تنها می‌توانند به دو جهت اصلی چپ و راست حرکت کنند. داستان بازی در مورد عشق میان پدر و فرزند است که تغییری است که با یک مرگ در این افراد ایجاد می‌شود. این بازی یک ماجراجویی در سبک مترویدوینیا (Metroidvania) بوده و شما را در نقش زائو (Zau) قرار می‌دهد. کسی که پدر خود را از دست داده و تمام تلاش خود را می‌کند تا او را دوباره زنده کند.

در بازی افسانه کنزرا شما تنها نیستید و یک راهنما ینی خدای مرگ یا کالونگا (Kalunga) همراه شما خواهد بود. شما در دنیای ۲.۵ بعدی جذاب این بازی به گشت و گذار خواهید پرداخت و کالونگا نیز در مسیر به شما کمک خواهد کرد. شرکت سازنده تلاش خود را کرده تا این بازی از لحاظ بصری بسیار زیبا و جذاب باشد.

معرفی بازی Tales of Kenzera: ZAU

دشمان بازی افسانه‌های کنزرا بسیار جالب طراحی شده‌اند و به طور کامل با سبک این بازی سازگاری دارند.

همانطور که گفتیم شما در نقش یک پسر هستید که پدر خود را از دست داده است. او یک داستان که توسط پدرش نوشته شده را می‌خواند و به طور ناگهانی در نقش زائو وارد دنیای کنزرا می‌شود. زائو یک Nganga جوان است که با خدای مرگ قراردادی می‌بندد تا پدر خود را دوباره زنده کند. کنزرا در گذشته یک شهر سرشار از زندگی و شادابی بوده است اما الان تبدیل به یک سرزمین ارواح شده که در آن گشت و گذار بسیار دشوار است. شما باید تلاش کنید تا به سمت مقصد خود حرکت کنید و با تمامی این مشکلات مبارزه کرده و چالش‌های مختلف را پشت سر بگذارید.

بازی افسانه کنزرا یک عنوان داستان محور و تک نفره است. این بازی یک تجربه شخصی از طرف نویسنده بوده و احساسات شما را درگیر خواهد کرد. هر کدام از موجودات داخل دنیای کنزرا نمادی از یک احساس خاص در افراد هستند و به کاربر نشان می‌دهند که کنار آمدن با مرگ یک نفر هرچند دشوار اما شدنی است.

یکی از نکات بسیار مهم در عناوین ساید اسکرولینگ بحث ظاهر آن‌ها است. به این شکل که بازی بسیار زیبا طراحی شده و مبارزات نیز دقیق و سریع هستند. در کنار آن محیط بازی بسیار جالب و با سبک خاص طراحی شده تا این بازی یک عنوان ساید اسکرولینگ معمولی نباشد و نسبت به رقبا برتری داشته باشد.

مبارزات در بازی افسانه کنزرا بسیار دقیق و زیبا طراحی شده‌اند. از طرفی این مبارزات به طور کامل بر پایه ریتم بوده و توانایی‌های خاصی در آن وجود دارند که به روند بازی و مبارزات کمک خواهند کرد. برای مثال شما توانایی مدیریت زمان و یخ زدن دشمنان را دارید که به شما در مبارزات مختلف کمک خواهند کرد و انیمیشن‌های بازی نیز بسیار دقیق طراحی شده تا کاربر حس خوبی بعد از استفاده از این توانایی‌ها داشته باشد.

دنیای این بازی بر اساس افسانه‌های Bantu طراحی شده‌است. در نتیجه شما با موارد آشنایی روبرو خواهید شد و هماهنگی بسیار خوبی هم میان داستان و دنیای بازی وجود دارد. همینطور اینکه دنیای این بازی با توجه به سبک ۲.۵ بعدی آن باعث شده که تجربه بسیار خاصی به کاربر ارائه شود و محیط افسانه کنزرا نیز بسیار جالب طراحی شده است. نکته اصلی اینجاست که این بازی اشاره زیادی به بحث مرگ و زندگی می‌کند که آن را بسیار جالب و شیرین کرده است.

منبع: Gematsu


صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

 

[ad_2]

منبع:دیجی کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *