خودرو و وسایل نقلیه

شرایط فروش فوری نقدی وانت نیسان ویژه شرکت‌ها و سازمان‌ها + جدول آذر ۱۴۰۲

[ad_1]

سایپا زامیاد در بخشنامه جدید خود، امکان ثبت‌نام در طرح فروش فوری نقدی زامیاد را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم آورده است. فرصت نام‌نویسی در این طرح از ساعت ۱۲ روز سه‌شنبه مورخ ۲۱/ ۹/ ۱۴۰۲ آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

در بخشنامه ۴۵۲۷۹۴ زامیاد، نیسان تک سوز آپشنال رادیال SVPD با قیمت ۵۵۹ میلیون ۹۰ هزار تومان و نسخه دوگانه‌سوز این خودرو با قیمت ۵۷۱ میلیون و ۹۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. موعد تحویل خودروها حداکثر ۴۵ روز کاری اعلام شده و سود مشارکت یا انصراف صفر است.

هر کد شناسه ملی شرکتی یا سازمانی قادر به ثبت‌نام برای ۵ دستگاه وانت زامیاد خواهد بود. البته شرکت یا سازمان در صورت تمایل به خرید تعداد بیشتر، می‌تواند درخواست خود را طی نامه‌ای از طریق نمایندگی به اتوماسیون اداری مدیریت بازاریابی و فروش گروه زامیاد ارسال کند تا پیگیری‌های لازم انجام و نتیجه اعلام شود.

بدیهی است که تا پیش از تحویل خودرو، هرگونه هزینه اضافی مرتبط با نصب تجهیزات اضافی یا تغییر قطعات خودرو و یا افزایش هزینه‌های جانبی اعم از مالیات، ارزش‌افزوده، بیمه ثالث و … در فاکتور نهایی لحاظ شده و از مشتری دریافت خواهد شد.

جدول شرایط فروش نقدی نیسان زامیاد ویژه شرکت‌ها و سازمان‌ها

نام خودرو رنگ خودرو قیمت خودرو موعد تحویل
نیسان تک سوز آپشنال رادیال SVPD آبی ۵۵۹.۰۹۰.۰۰۰ تومان ۴۵ روز
نیسان دوگانه سوز آپشنال رادیال SVPD آبی ۵۷۱.۰۹۰.۰۰۰ تومان ۴۵ روز

[ad_2]

خودرو بانک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *