خودرو و وسایل نقلیه

تصاویر دیجیتالی فورد برانکو فیس لیفت 2025 منتشر شد

[ad_1]

طراحان مستقل دنیای خودرو رندرهای دیجیتالی از نسخه فیس لیفت فورد برانکو ۲۰۲۵ را منتشر کردند.

برخی رسانه‌ها خبر از معرفی فورد برانکو فیس لیفت در سال ۲۰۲۵ داده‌اند اما تاکنون حتی نسخه پیش‌تولیدی این خودرو نیز رؤیت نشده است. البته این امر مانع از فعالیت طراحان دنیای خودرو و انتشار رندرهایی از این خودرو نمی‌شود. تصاویری که مشاهده می‌کنید حاصل تلاش‌های Next-Gen Car است که ظاهراً از هوش مصنوعی برای تهیه تصاویر استفاده کرده است.

با توجه به تصاویر می‌توان شاهد تغییراتی در درب پشتی، چراغ‌ها و همچنین طراحی ستون‌های عقب و سقف شد. این تغییرات باعث شده‌اند ظاهر فورد برانکو فیس لیفت بیشتر شبیه یک کراس اور باشد تا شاسی‌بلندی بدنه روی فریم. با توجه به اینکه هنوز تصاویر جاسوسی خودروی موردبحث منتشر نشده‌اند بنابراین نمی‌توان با قطعیت درباره ویژگی‌های بصری برانکو ۲۰۲۵ صحبت کرد اما به احتمال زیاد برانکو فیس لیفت تغییراتی محدود در چراغ‌های گرد جلو تجربه خواهد کرد.

همچنین انتظار می‌رود درب پشتی خودرو تغییر زیادی را متحمل نشود زیرا لاستیک زاپاس را می‌تواند حمل نماید. از نظر طراحی کابین شاید یک بخش توجه ویژه‌ای را به خود جلب کند و آن نیز سیستم اطلاعات سرگرمی خواهد بود. درحالی‌که فورد رنجر ۲۰۲۴ با سیستم SYNC 4A عرضه می‌شود، برانکو ۲۰۲۴ به سیستم SYNC 4 مجهز است. نسخه ۴A دارای نمایشگر لمسی عمودی خواهد بود درحالی‌که نمایشگر نسخه ۴ از نوع مرسوم و افقی است. همچنین ابعاد نمایشگرهای مربوط به نسخه ۴ بین ۸ تا ۱۲ اینچ است درحالی‌که ابعاد نمایشگرهای نسخه ۴A بین ۱۲ تا ۱۵.۵ خواهد بود.

در بخش قوای محرکه احتمالاً شاهد معرفی قوای محرکه پلاگین هیبریدی در کنار نمونه‌های ۴ سیلندر ۲.۳ لیتری اکوبوست، ۶ سیلندر ۲.۷ لیتری اکوبوست و ۳ لیتری رپتور خواهیم بود. با توجه به اینکه فورد اخیراً نسخه پلاگین هیبریدی رنجر را برای بازار اروپا معرفی کرده بنابراین در آینده نزدیک نیز شاهد معرفی برانکو پلاگین هیبریدی جهت رقابت با رانگلر ۴xe خواهیم بود. از طرف دیگر احتمال دارد این مدل برای بازارهای خارج از آمریکا در نظر گرفته شود. رنجر پلاگین هیبریدی که به عنوان مدل ۲۰۲۵ راهی بازارها خواهد شد از پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۳ لیتری توربوی اکوبوست و واحدی برقی استفاده می‌کند و یک گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک نیرو را راهی چرخ‌ها می‌کند. فورد می‌گوید این خودرو در حالت برقی می‌تواند بیش از ۴۵ کیلومتر را طی کند. با توجه به عرضه ماوریک و F-150 هیبریدی در آمریکا، به نظر می‌رسد برانکو پلاگین هیبریدی نیز در آمریکا ارائه خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۱ رای

[ad_2]

پدال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *