بررسی محصولات

تریلر جدید بازی Dragon Age Dreadwolf دنیای گسترده آن را نشان می‌دهد • دیجی‌کالا مگ

تریلر بازی جدید عصر اژدها

[ad_1]

مجموعه عصر اژدها (Dragon Age) را می‌توان یکی از بهترین مجموعه‌های نقش آفرینی در تاریخ دانست. این مجموعه توسط شرکت بایوور (Bioware) ساخته شده و چندین سال است که در دنیای گیمینگ حضور دارد. آخرین بازی این مجموعه یا استنطاق (Inquisition) در سال ۲۰۱۴ عرضه شد که توانست لقب بهترین بازی آن سال را دریافت کند.

حال با گذشت نزدیک به ۹ سال از عرضه آخرین بازی عصر اژدها ما شاهد یک تریلر جدید از عنوان بعدی این مجموعه یعنی دردولف (Dreadwolf) هستیم. در کنار این تریلر اعلام شد که شرکت بایوور به طور رسمی و مفصل از دردولف در تابستان سال آینده رونمایی خواهد کرد و تاریخ عرضه آن نیز هنوز اعلام نشده است.

نام این تریلر تداس شما را فرامی‌خواهند (Thedas Calls) است. تداس نام سرزمینی است که دردولف در آن جریان دارد و طبق چیزی که در تریلر نشان داده شده، تغییرات زیادی نسبت به قبل کرده است. شرکت بایوور تلاش کرده تا تداس از همیشه جزئیات بیشتری داشته باشد و دارای جزئیات بیشتری نسبت به قبل است. تداس یک دنیای بسیار گسترده با شهرهای مختلف است که در آن جادو یک شاخصه اصلی است.

تریلر بازی جدید عصر اژدها

مناطق جدید بازی دردولف به شکلی طراحی شدند که شکل آشنایی برای طرفداران داشته باشند و از طرفی حس تکراری بودن را به کاربران منتقل نکنند.

اگر شما از طرفداران مجموعه عصر اژدها باشید، تا به حال ۳ بار به تداس رفته‌اید. از طرفی شرکت سازنده محتوا جانبی بسیار زیادی برای بازی عصر اژدها منتشر کرده که همگی در تداس جریان داشته‌اند. در دردولف شما نه تنها مکان‌های جدیدی را در تداس پیدا خواهید کرد بلکه به شهرهای قدیمی هم خواهید رفت و خاطرات خود را نیز تجدید خواهید کرد.

یکی از نکات مهم دنیای بازی دردولف تغییر است. شما در این بازی با یک دنیای پویا و گسترده روبرو هستید که دارای کرکترها و داستان‌های بسیار زیادی است. آینده دنیای تداس در دستان شما است و باید تلاش کنید که تداس را نجات دهید. در عناوین قبلی این مجموعه شما تنها با بخشی از تداس روبرو بودید. در اوریجینز (Origins) شما شهر فرلدن (Ferelden) را دیدید که توسط Dark Spawn از بین رفته بود. در شماره ۲ شما Kirkwall را ملاقات کردید و در این منطقه به گشت و گذار پرداختید. در انتها هم با استنطاق شما شهر اُرلیس (Orlais) را دیدید و با چالش‌های سیاسی و مبارزات بسیار زیادی روبرو شدید.

این دفعه شما مناطق بیشتری از تداس را ملاقات خواهید کرد. در دردولف منطقه‌ای به نام آندرفلز (Anderfels) وجود دارد که چندان دوستانه نیست. در اطراف این شهر کوه‌های بزرگی وجود داشته و در میان آن کانال‌ها و برج‌های آنتیوا (Antiva) حضور دارند و در کنار این موارد شما دریاهای ریوین (Rivain) را ملاقات خواهید کرد که دنیای بسیار گسترده‌ای را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

با توجه به داستان بازی این حجم از گستردگی لازم بوده و شرکت سازنده تمام تلاش خود را کرده تا دنیای دردولف جزئیات بسیار زیادی داشته باشد. از طرفی این شرکت در کنار نوآوری تلاش کرده مناطق قدیمی را نیز در بازی حفظ کند تا کاربران قدیمی مجموعه عصر اژدها نیز بتوانند از این بازی لذت ببرند.

تریلر بازی جدید عصر اژدها

مانند همیشه ما با یک دنیای تاریک و پر از جادو در مجموعه عصر اژدها روبرو هستیم که برای طرفداران سبک فانتزی اصلاً یک نکته منفی نیست.

مکان‌هایی که تجربه خواهید کرد

برای اینکه دنیای تداس از همیشه زیباتر شود، شرکت سازنده با یکی از هنرمندان که طرفدار بازی عصر اژدها بوده همکاری کرده است تا دنیای بازی را از همیشه زیباتر طراحی کنند. ۳ هنرمند انتخاب شده که هرکدام قسمتی از تداس را نقاشی کرده‌اند و در نتیجه شرکت سازنده تلاش کرده تا بر اساس این نقاشی دنیای بازی را طراحی کند و در تریلر به کاربران ارائه دهد.

در اصل این سه هنرمند با طراحی‌های زیبای خود به سازندگان بازی ایده داده تا دنیای بازی را بر اساس این ایده‌ها طراحی کنند. نکته مثبت تداس این است که بسیار گسترده بوده و در بازی‌های قبلی به شکل کامل به کاربر ارائه نشده است. در نتیجه شرکت سازنده فرصت بسیار خوبی داشت تا در بازی جدید خود ایده‌های این هنرمندان و افراد دیگر را در طراحی بازی دخیل کرده و دنیای آن را گسترش دهد. شما می‌توانید در پایین تیزر این بازی را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت

بازی FIFA 24 مخصوص PS4

۲,۵۳۳,۳۷۰

تومان

بازی EA Sports FC 24 مخصوص PS5

۲,۵۴۰,۱۶۰

تومان

[ad_2]

منبع:دیجی کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *