علم و فن آوری

حل مشکل ورود به اینستاگرام

[ad_1]

برای اطمینان از عملکرد درست اپلیکیشن، سعی کنید با حساب کاربری دیگری وارد اینستاگرام شوید. اگر فقط همین اکانت را دارید، از دوستانتان بخواهید با استفاده از دستگاه شما، وارد حساب کاربریشان شوند.

اگر شخص مذکور، توانست به حساب کاربری‌اش وارد شود و شما هنوز نمی‌توانید، بدین‌معنی است که مشکلی در اپلیکیشن یا دستگاه وجود ندارد و احتمالاً حساب کاربری‌تان با مشکل مواجه شده است.

کش اینستاگرام را پاک کنید

پاک‌کردن کش و توقف اپلیکیشن در تنظیمات گوشی نیز، راهکاری است که برخی مواقع می‌تواند مشکل ورود به اینستاگرام را حل کند. برای این کار، باید به تنظیمات گوشی و سپس Apps بروید و پس از پیداکردن برنامه‌ی اینستاگرام از فهرست برنامه‌ها، در بخش Storage کش اینستاگرام را پاک کنید.

چنانچه از‌طریق مرورگر قصد دارید به اکانتتان وارد شوید، بد نیست به‌سراغ مرورگر دیگری بروید یا کش‌ و کوکی‌های مرورگر فعلی را پاک و دوباره سعی کنید وارد حساب کاربری‌تان شوید. برای این منظور، می‌توانید از مقاله‌ی آموزش پاک کردن کش کروم و سایر مرورگرها کمک بگیرید.

به‌طور کلی، تنها در دو صورت مشکل ورود به اینستاگرام به‌راحتی حل‌شدنی نیست: ۱. اکانتتان هک شده باشد؛ ۲. سرورهای اینستاگرام مانع ورودتان به این پلتفرم شوند. در حالت اول، اگر بتوانید رمزعبور را تغییر دهید، جای نگرانی نیست و می‌توانید اکانت خود را پس بگیرید؛ درغیر‌این‌صورت، باید با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید و منتظر پاسخ باشید. در حالت دوم، اقدام خاصی نمی‌توانید انجام دهید و باید حداقل ۲۴ ساعت بعد مجدداً برای ورود تلاش کنید.

[ad_2]

منبع:زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *