بررسی محصولات

اپیزود محبوب متیو پری در سریال «فرندز» کدام است؟ • دیجی‌کالا مگ

اپیزود محبوب متیو پری در فرندز

[ad_1]

نام متیو پری، چه او دوست داشته باشد چه نداشته باشد، تا ابد با نام سریال «فرندز» و شخصیت چندلر بینگ گره خورده است. با مرگ نابهنگام او در پنجاه‌وچهار سالگی، هر روز اخبار بیشتری درباره وی، روحیاتش و به‌خصوص حضورش در این سریال در دسترس قرار می‌گیرد و حالا در تازه‌ترین خبر، اپیزود محبوب او در «فرندز» نیز مشخص شده است. با توجه به جهانی بودن پدیده «فرندز» بسیاری از علاقه‌مندان این مجموعه و البته متیو پری کنجکاوند که بدانند اپیزود محبوب این بازیگر چه بوده است.

با اینکه چندلر بینگ، شخصیتی که پری نقشش را در «فرندز» بازی کرد، به مزه ریختن‌ها و کنایه‌های تندوتیزش معروف است اما جالب است بدانید که قسمت محبوب او همان اپیزودی است که در آن کمترین دیالوگ را دارد. پری در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۲۲ گفته بود که اپیزود «خاموشی شهر» از فصل اول را بیشتر از بقیه قسمت‌های سریال دوست دارد.

پری در مصاحبه دیگری با اینترتینمنت ویکلی در سال ۲۰۰۴ که مجله پیپل در هفته جاری بازنشر کرد، با جزئیات بیشتری درباره بازی‌اش در این قسمت «فرندز» توضیح داده است. چندلر در این اپیزود که سال ۱۹۹۴ پخش شد، بعد از قطعی سرتاسری برق در شهر، در یک اتاقک ای‌تی‌ام با جیل گودکر، مدل ویکتوریا سیکرت گیر می‌افتد. ظاهراً متیو پری در دنیای واقعی به همان اندازه چندلر از گیر کردن در اتاقکی دربسته با جیل گودکر خوشحال بوده است.

اپیزود محبوب متیو پری در سریال «فرندز»

پری در مصاحبه سال ۲۰۰۴ در این باره گفت: «نکته جالب این اپیزود این بود که من بر خلاف همیشه زیاد حرف نمی‌زدم؛ من در بیشتر این قسمت راوی بودم که ما پیش از تصویربرداری ضبط کرده بودیم، و موقع ضبط من باید به آن صداگذاری‌ها واکنش نشان می‌دادم.»

ستاره سیتکام «فرندز» گفت که هم‌بازی‌اش در این صحنه احمق نشان دادن او را راحت‌تر کرد. پری در این باره گفت: «بیایید با هم صادق باشیم. جیل گودکر بسیار جذاب و زیباست، بنابراین خیلی سخت نبود. یادم هست که من آدامسم را تف کردم و چسبید به دیوار. من اینجا خودم تصمیم گرفتم که با حالت ترس و خجالت بی‌حرکت بمانم.»

او همچنین گفت با توجه به اینکه در این قسمت با دیگر ستارگان فیلم بازی نداشت، باعث شد جنیفر انیستون، کورتنی کاکس، لیسا کودرو، مت لبلانک و دیوید شویمر را تماشا کند و بفهمد که «فرندز» اثر ویژه‌ای داشت.

«نکته جالب آن شب این بود که من می‌توانستم بخش دیگری از سریال و پنج هم‌بازی بی‌نظیر دیگرم را تماشا کنم که در کار آنسامبل‌شان در آن صحنه شگفت‌انگیز بودند. این اولین بار بود که من فهمیدم این سریال واقعاً دارد کار می‌کند.»

پری در بیست‌وهشتم اکتبر ۲۰۲۳ خانه‌اش در لس‌ آنجلس از دنیا رفت. هم‌بازی‌های او در سریال «فرندز» در واکنش به این تراژدی، بیانیه‌ای مشترک منتشر کردند که در آن آمده است: «ما همگی از مرگ متیو ویران شده‌ایم. ما چیزی بیش از هم‌بازی برای هم بودیم. ما یک خانواده‌ایم. گفتنی زیاد است، اما حالا زمان سوگواری و هضم این فقدان عمیق است. به زودی، وقتی توانش را داشته باشیم، بیشتر خواهیم گفت. در این لحظه، تمام فکر و قلب ما پیش خانواده متیو، دوستانش و هر آنکه است که از سرتاسر جهان او را دوست داشت.»

ستارگان سریال «فرندز» با فاصله‌ای نسبتاً زیاد به مرگ پری واکنش شخصی نشان دادند. آن‌ها با انتشار تصاویری از متیو پری در «فرندز» یاد او را با کلامی شیرین و دردناک گرامی داشتند.

استیکر لپ تاپ طرح فرندز کد 2266

استیکر لپ تاپ طرح فرندز کد 1037 مجموعه 9 عددی

منبع: HuffPost

[ad_2]

منبع:دیجی کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *