بررسی محصولات

باندل جدید ایکس‌باکس سری ایکس یک کنترلر شکلاتی خوراکی دارد! • دیجی‌کالا مگ

دسته خوراکی ایکس‌باکس

[ad_1]

باندل (Bundle) یا بسته‌های خاص چندین سال است که در دنیای گیمینگ حضور دارند. این موارد اکثراً برای تبلیغات طراحی شده و یک نسخه خاص از کنسول هستند. باندل معمولاً قیمت بیشتری از کنسول عادی داشته و طراحی بسیار خاصی دارد اما از لحاظ عملکردی هیچ تفاوتی با کنسول اصلی ندارد.

در زمینه طراحی باندل‌های مختلف سونی و مایکروسافت هر دو عملکرد خوبی داشتند ولی مایکروسافت همیشه یک سطح بالاتری نسبت به سونی داشت. به این شکل که ما شاهد باندل‌های بسیار زیبا و خاص از کنسول‌های این شرکت بودیم و حال مایکروسافت تصمیم گرفته سطح کار خود را بالاتر هم ببرد.

باندل جدید کنسول ایکس‌باکس برای تبلیغ فیلم وانکا (Wanka) که یک داستان پیش زمینه از فیلم مشهور چارلی و کارخانه شکلات (Charlie and the Chocolate Factory) است، طراحی شده است. در نتیجه مایکروسافت برای ساخت این باندل با شرکت برادران وارنر همکاری کرده و یک باندل بسیار خاص طراحی کرده است. در کل این باندل باعث شده که کنسول ظاهر بسیار خاصی داشته باشد اما یک نکته بسیار جذاب دارد.

ایکس باکس و دسته خوراکی

در این باندل یک دسته وجود دارد که ظاهر معمولی ندارد. به دلیل اینکه این دسته به طور کامل از شکلات ساخته شده و با یک پوشش طلایی بسته شده است. در نتیجه کاربران می‌توانند در صورت تمایل این کنترلر را بخورند! طراحی این کنترلر به طور کامل به فیلم اشاره داشته و بودن این کنترلر خوراکی بسیار عجیب است.

برای دریافت این دسته شکلاتی شما باید وارد توییتر (ایکس) شده و ایکس‌باکس را دنبال کنید. سپس پست مرتبط با آن را ریتوییت کرده و در یک قرعه کشی وارد شوید. در نتیجه این کنترلر خوراکی قرار نیست در دست همه افراد قرار بگیرد. همینطور اینکه در کنار آن امکان دارد که شما برنده یک باندل کامل یا موارد دیگر در این قرعه کشی بشوید.

در این چند سال اخیر ما شاهد همکاری‌های زیادی میان فیلم‌های بزرگ و کنسول‌ها بودیم. می‌توان گفت که این همکاری‌ها کمتر روی سونی تأثیر گذاشته و ما شاهد باندل‌های خاصی به این شکل برای کنسول پلی‌استیشن ۵ نیستیم. این در صورتی است که کنسول‌های ایکس‌باکس چندین باندل مختلف داشته و طرفداران یک فیلم یا محتوای خاص می‌توانند به راحتی آن را دریافت کنند.

ساخت باندل در اصل روی فروش یک کنسول مؤثر است. در نتیجه با توجه به فروش بسیار خوب سونی و نینتندو این دو شرکت تمایل چندانی به طراحی چنین مواردی ندارند. در زمینه ساخت باندل مایکروسافت بسیار بهتر عمل کرده و با ذهن باز پیش می‌رود تا فروش کنسول‌های خود را بهتر کند. مشکل اینجاست که فروش کنسول فقط با ساخت باندل پیشرفت نمی‌کند و این شرکت باید روی استراتژی خود بیشتر تمرکز کند.

منبع: Polygon

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت
کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES X ظرفیت 1 ترابایت

[ad_2]

منبع:دیجی کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *