بررسی محصولات

ساخت انیمیشن «فروزن 4» تایید شد؛ دیزنی برای جهان یخ‌زده نقشه دارد! • دیجی‌کالا مگ

انیمیشن فروزن 4

[ad_1]

مدیرعامل دیزنی در مصاحبه جدید خود به‌طور ضمنی ساخت انیمیشن «فروزن ۴» یا همان «یخ‌زده» (Frozen 4) را تایید کرد و گفت که مراحل پیش تولید آن آغاز شده، این در حالی است که نسخه‌ی سوم هنوز روی پرده نرفته است.

باب ایگر فاش کرد که نه یک، بلکه دو فیلم جدید فروزن در راه است. تقریبا یک سال پیش بود که دیزنی اعلام کرد که آن‌ها قصد دارند سری انیمیشن‌های یخ‌زده را به یک سه‌گانه تبدیل کنند، اما به گفته ایگر آن‌ها به ساخت انیمیشن فروزن ۴ نیز چراغ سبز نشان داده‌اند و جنیفر لی در کنار نسخه سوم روی توسعه داستان آن کار می‌کند. لی در دو فیلم نخست این مجموعه نقش پررنگی در تیم نویسندگی و کارگردانی داشت، ولی احتمالا فیلمنامه نسخه سوم و چهارم را به تنهایی خواهد نوشت.

ایگر در این خصوص به GMA گفت: «خب، من  سورپرایز کوچکی برای شما دارم. فروزن ۳ در حال تولید است و ممکن است قسمت چهارم هم در دست ساخت باشد! اما من در حال حاضر چیز زیادی برای گفتن در مورد آن‌ها نداریم. ولی جنیفر لی که فروزن و فروزن ۲ را خلق کرد به همراه تیم‌اش با تمام وجود در استودیو دیزنی روی یک داستان، بلکه در واقع دو داستان کار می‌کنند.»

پیکسل خندالو طرح السا و آنا فروزن کد 3818 مدل بزرگ

علاوه‌بر این فرنچایز، دیزنی قصد دارد طی سال‌های آتی نسخه جدید داستان «اسباب بازی‌ها» و «زوتوپیا» را هم روی پرده بیاورد که ایگر دلیل ساخته شدن این دنباله‌ها را علاقه و توجه بسیار زیاد دیزنی به سری فیلم‌های خود می‌داند.

انیمیشن فروزن در سال ۲۰۱۳ توانست با بودجه‌ای ۱۵۰ میلیون دلاری به فروشی بالغ‌بر ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار برسد تا به یک موفقیت تجاری تمام عیار برای سازندگان‌اش تبدیل شود. این انیمیشن علاوه‌بر گیشه در نزد منتقدان هم سربلند بود با تصاحب دو مجسمه طلایی اسکار بهترین پویانمایی و بهترین ترانه و ثبت امتیاز ۹۰ از ۱۰۰ در پایگاه راتن تومیتوز به یکی از تحسین شده‌ترین آثار دیزنی در دهه دوم قرن بیست‌ویکم بدل شد.

انیمیشن فروزن ۲ هم دست‌کم در گیشه توانست موفقیت‌های نسخه نخست را ادامه دهد و به همین خاطر توسعه هرچه بیشتر و سریع‌تر این مجموعه برای دیزنی بسار مهم است، اما حداقل تا پیش از سال ۲۰۲۷ شاهد اکران انیمیشن فروزن ۴ نخواهیم بود؛ زیرا قسمت سوم برای اکران در پاییز ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است.

منبع: Gamesradar

[ad_2]

منبع:دیجی کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *