بررسی محصولات

آپدیت بعدی اساسینز کرید میراژ حالت نیو گیم پلاس را اضافه خواهد کرد • دیجی‌کالا مگ

به روزرسانی اساسینز کرید میراژ

[ad_1]

اگر شما از طرفداران بازی اساسینز کرید میراژ (Assassin’s Creed Mirage) باشید، قطعاً از این خبر خوشحال خواهید شد. یوبیسافت قصد دارد در به‌روزرسانی بعدی بازی اساسینز کرید میراژ حالت نیو گیم پلاس (New Game Plus) را به آن اضافه کند. در نتیجه طرفداران این بازی می‌توانند داستان بسیم (Basim) را دنبال کرده و پس از اتمام بازی هم از طریق این قابلیت دوباره در شهر بغداد به گشت‌و‌گذار بپردازند و چالش‌های دیگری را تجربه کنند.

یوبیسافت زمانی که بازی اساسینز کرید میراژ را معرفی کرد، اعلام کرد که قصد بازگشت به عناوین اصیل و قدیمی این مجموعه را دارد. پس از عرضه این شرکت تا حدی به ادعای خود عمل کرده بود ولی اساسینز کرید میراژ چیزی نبود که طرفداران منتظر آن بودند. نکته اینجاست که این بازی در کنار مشکلات عملکردی عناصر بسیار عجیبی داشت که باعث شد حس اساسینز کریدهای قدیمی به کاربران القا نشود.

نکته اینجاست که یوبیسافت بازخورد طرفداران و منتقدان را دریافت کرد و با عرضه آپدیت‌های مختلف در حال پیشرفت بازی خود است. در این به‌روزرسانی جدید در کنار حالت نیو گیم پلاس چند مورد دیگر هم اضافه خواهد شد. برای مثال یک حالت مرگ دائم (Permadeath) به میراژ اضافه خواهد شد که این حالت برای تمامی درجات سختی هم وجود خواهد داشت.

بازی اساسینز کرید میراژ

شرکت یوبیسافت اطلاعات زیادی از به‌روزرسانی بعدی بازی میراژ منتشر نکرد. با این حال قرار است این به‌روزرسانی در ماه آینده میلادی عرضه شود و تغییراتی خوبی در بازی ایجاد خواهد کرد. همینطور اینکه یوبیسافت به زودی اطلاعات بیشتری از آن منتشر خواهد کرد و باید دید که بازی میراژ چه تغییراتی نسبت به قبل داشته است.

نکته اصلی اینجاست که بازی میراژ می‌توانست یکی از بهترین بازی‌های موجود برای طرفداران مجموعه اساسینز کرید باشد. برای مدت زیادی است که طرفداران این مجموعه منتظر یک بازی با کیفیت و اصیل از این مجموعه هستند و همچنان به خواسته‌ی خود نرسیده‌اند. یوبیسافت می‌توانست با عرضه بازی میراژ این طرفداران را راضی کند ولی متأسفانه این بازی هم نتوانست این کار را انجام دهد.

نکته اصلی اینجاست که میراژ در کنار ویژگی‌های اصلی سری اساسینز کرید مواردی داشت که آن را از اصالت دور می‌کرد. برای مثال عناصری مثل تلپورت و حمله ناگهانی از راه دور که در این مجموعه وجود نداشت در این بازی اضافه شد که باعث شد طرفداران چندان راضی نباشند. از طرفی داستان بازی نیز چندان قدرتمند نبود و شخصیت پردازی هم در این بازی چندان قوی نبود. با این حال یوبیسافت توانست بغداد قدیم را به بهترین نحو طراحی کند و یکی از زیبا‌ترین شهرهای این مجموعه را به طرفداران ارائه دهد.

منبع: Eurogamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا
کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت

بازی EA Sports FC 24 مخصوص PS5

۲,۶۷۷,۵۵۰

تومان

بازی FIFA 24 مخصوص PS4

۲,۷۸۰,۰۰۰

تومان

[ad_2]

منبع:دیجی کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *