علم و فن آوری

این عکس کابین ماشین شیائومی است!

[ad_1]

از نکات قابل توجه، قرار گرفتن حسگر لایدار در بالای شیشه‌ی جلویی خودرو است که امکانات پیشرفته‌ای مانند رانندگی خودران را فراهم می‌کند. به‌علاوه، انتظار می‌رود که دوربین نصب‌شده در ستون میانی خودرو به‌منظور استفاده از قابلیت تشخیص چهره برای باز کردن قفل در به‌ کار رفته شود.

سیستم قدرت SU7، دو گزینه را ارائه می‌دهد: حالت دیفرانسیل عقب (RWD) با موتور ۲۲۰ کیلووات و حالت تمام‌چرخ‌متحرک (AWD) با حداکثر توان ۴۹۵ کیلووات (۲۲۰ + ۲۷۵ کیلووات). گزینه‌های باتری نیز شامل پک LFP از BYD در مدل اقتصادی و پک سه‌تایی NMC از CATL در تیپ پریمیوم است.

وزن SU7 از ۱٬۹۸۰ کیلوگرم برای مدل پایه تا ۲٬۲۰۵ کیلوگرم برای بالاترین مدل تغییر می‌کند. بیشترین سرعت خودرو نیز در تریم‌های مختلف، بین ۲۱۰ تا ۲۶۵ کیلومتردرساعت متغیر است.

شیائومی سیستم‌عامل HyperOS را برای کنترل نرم‌افزاری SU7 معرفی کرده است، سیستم‌عاملی که در انواع گوشی، تلویزیون، دوربین و اسپیکر شیائومی قرار دارد و به خودروی برقی این شرکت نیز راه پیدا می‌کند.

ترکیب فناوری روز، تریم‌های متنوع و توانایی نرم‌افزاری شیائومی، SU7 را به‌عنوان محصولی جذاب در صنعت خودروهای برقی قرار می‌دهد. هنوز قیمت خودرو برقی شیائومی مشخص نشده است.

[ad_2]

منبع:زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *