بررسی محصولات

با این ماد جدید Malenia از الدن رینگ را به سکیرو بیاورید • دیجی‌کالا مگ

[ad_1]

بازی الدن رینگ (Elden Ring) همچنان ماجراهای خود را دارد و جامعه طرفداران این بازی به شدت فعال هستند. به طور کلی طرفداران مجموعه سولزبورن افراد بسیار خاصی هستند که به دنبال تجربه‌های متفاوت هستند. به همین دلیل است که ما شاهد انجام کارها یا ساخته‌شدن محتوای عجیبی درباره‌ی این بازی‌ها هستیم. برای مثال اتمام بازی الدن رینگ با استفاده از یک موز به عنوان کنترلر یکی از این کارها بود!

حال از کارهای عجیب که بگذریم، برخی از اعمال این افراد منطقی است. برای مثال انتقال غولآخر (Boss) میان عناوین مختلف می‌تواند ایده بسیار جالبی باشد. مخصوصاً اگر این دو بازی از لحاظ سبک مبارزه با یکدیگر تفاوت داشته و در نتیجه کاربران می‌توانند غولآخر مورد علاقه خود را با سبک خاص و جدیدی تجربه کنند.

زمانی که شما به یک بازی متفاوت در مجموعه سولزبورن فکر می‌کنید، سکیرو (Sekiro) یکی از اولین عناوینی است که به ذهن شما می‌رسد. سکیرو از لحاظ سبک مبارزه بسیار خاص بود و تفاوت زیادی با عناوین دیگر استودیو فرام‌سافتور دارد. به دلیل همین سبک خاص بود که بازی سکیرو توانست طرفداران بسیار زیادی پیدا کند.

حال یک سازنده ماد چینی تصمیم گرفته تا یک ترکیب بسیار جالب بسازد. مالنیا (Malenia) یکی از دشوارترین غولآخرهای بازی الدن رینگ است. افراد زیادی نتوانستند این غولآخر را شکست دهند و مبارزه با این موجود به طرز عجیبی دشوار است. با این حال این سازنده ماد تصمیم گرفته تا ملنیا را وارد دنیای بازی سکیرو کند.

ملنیا در بازی سکیرو

نکته‌ای که در مورد الدن رینگ وجود دارد این است که این بازی تمرکز بسیار زیادی روی عنصر نقش آفرینی دارد. در نتیجه کاربران با ارتقاء سطح خود می‌توانستند مبارزه با مالنیا را برای خود آسان‌تر بکنند. این موضوع به هیچ عنوان در بازی سکیرو وجود ندارد. یعنی کاربران باید با توانایی خود در دفع ضربات با ملنیا مبارزه کنند که به نظر کار غیر ممکنی می‌رسد. مخصوصاً اینکه این دشمن ضربات بسیار سریع و پشت سر هم دارد که اگر کاربر یکی را از دست بدهد، مرگ او در بازی حتمی است.

طرفداران می‌توانند این ماد را از Nexus Mods دریافت کنند. این ماد فقط غولآخر را وارد بازی نکرده بلکه آن را بهتر کرده و از طرفی چند مورد دیگر را نیز به آن اضافه کرده است. برای مثال این ماد دو مکانیسم جدید به نام‌های Six Bells of Ritual Patrol و Soul Core را به بازی اضافه کرده تا در روند سکیرو کمی تغییر ایجاد بشود.

در حال حاضر در این نسخه از ماد مالنیا حضور ندارد ولی به زودی در به روزرسانی‌های بعدی این غولآخر نیز به بازی اضافه خواهد شد. نکته اصلی اینجاست که با اضافه شدن این غولآخر به دنیای سکیرو سطح جدیدی از دشواری در میان عناوین سولز بوجود خواهد آمد. به دلیل اینکه این مبارزه به طور کامل وابسته به توانایی کاربران و مهارت آن‌ها خواهد بود.

یکی از نکات مثبت پلتفرم کامپیوتر همین موضوع ماد است. به این شکل که طرفداران می‌توانند با استفاده از مادهای مختلف در بازی مورد علاقه خود تغییر ایجاد کنند و آن‌ را جذاب‌تر بکنند. بحث اینجاست که بازی مورد نظر باید پذیرای ماد باشد که اکثر عناوین پلتفرم کامپیوتر هستند و سازندگان نیز به بهترین نحو از آن استفاده می‌کنند.

منبع: Eurogamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا
کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت

۳,۸۵۰,۰۰۰

تومان

۱,۵۰۰,۰۰۰

تومان

[ad_2]

دیجی کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *